by Kurpiel Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż o pow. 71,00 m2

Mieszkanie na sprzedaż o pow. 71,00 m2
Cechy główne

Parametry oferty

 • Typ nieruchomości
  Mieszkanie
 • Lokalizacja oferty
  Kraków
 • Metraż
  71,00 m2
 • Nr oferty
  3128/5738/OMS
 • Typ transakcji
  Sprzedaż
 • Cena
  540 000,00 PLN
 • Cena za m2
  7 605,63 PLN
 • Piętro
  parter / 1
 • Liczba pokoi
  4
Kontakt z opiekunem
Poznaj szczegóły

Opis oferty

Potrzebujesz mieć dobry dojazd na obwodnicę Krakowa lub do lotniska ? A może po prostu chcesz mieszkać blisko terenów zielonych na kameralnym osiedlu?

Mam dla Ciebie idealną możliwość zakupu mieszkania w zespole ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej które znajdują się przy ul. Tynieckiej i Kostrzeckiej w Dębnikach. Całość terenu inwestycji znajduje się w obszarze Bielańsko–Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Otoczona terenami parku krajobrazowego okolica charakteryzuje się zabudową jednorodzinną, posiada podstawową infrastrukturę miejską i pozwala na szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych. Odległość od centrum Krakowa wynosi blisko 8 kilometrów.

W okolicy znajdują się tereny parkowe i leśne, liczne ścieżki spacerowe i trasy rowerowe. W pobliżu znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” (basen, oraz tor kajakarstwa górskiego), kopiec Kościuszki, krakowskie zoo, punkty gastronomiczne, małe sklepy spożywcze i supermarket Lewiatan (w promieniu 700 metrów), centrum kultury Podgórza, szkoły artystyczne, boiska sportowe, korty tenisowe, szkoła podstawowa nr 54 im. J. Tuwima i przedszkole samorządowe nr 133 (1 kilometr), szkoła podstawowa nr 132, przedszkole nr 133 im. o. Leona Knabita i prywatne przedszkole Kangurowe.

Budynki składają się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. Pierwszy lokal zlokalizowany jest na parterze, drugi znajduje się na piętrze. Zaprojektowane budynki charakteryzują się wyważoną współczesną formą architektoniczną, kontynuującą charakter zabudowy rejonu.

Mieszkania na parterze będą posiadać do wyłącznego użytkowania ogrody a mieszkania na piętrze tarasy oraz poddasza użytkowe, które zwiększą metraż mieszkania. Przewidziano również ogrodzenia wewnętrzne pomiędzy poszczególnymi budynkami wydzielające udziały we wspólnym terenie dla przyszłych nabywców.

Projekt będzie posiadał wewnętrzny układ drogowy z naziemnymi miejscami postojowymi, instalacją oświetlenia terenu oraz instalację domofonową. Zostanie również doprowadzony światłowód do zespołu budynków. Wjazd z głównej ulicy na potrzeby inwestycji zostanie przebudowany.

Do każdego mieszkania istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych. Jedno miejsce w cenie 15.000 zł.

Ogródki w cenie mieszkania.

Oddanie inwestycji deweloperskiej przewidziane jest na maj 2021 roku.

Link do strony inwestycji z rzutami mieszkań - mieszkania-przy-ulicy-tynieckiej.g-gk.com

Spis mieszkań:
1. REZERWACJA LM1 – Parter - składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 71 m2. Przynależny ogródek o powierzchni 460 m2.
2. REZERWACJA LM2 – Parter - składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 71 m2. Przynależny ogródek o powierzchni 300 m2.
3. REZERWACJA LM3 – Piętro – składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 66.3 m2. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.
4. REZERWACJA LM4 – Piętro – składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 66.3 m2. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.
5. REZERWACJA LM5 – Parter – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 70.7 m2. Przynależny ogródek o powierzchni 253 m2.
6. REZERWACJA LM6 – Parter – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 70.7 m2. Przynależny ogródek o powierzchni 150 m2.
7. REZERWACJA LM7 – Piętro – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 69.5 m2. Cena 490.000 zł brutto. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.
8. LM8 – Piętro – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 69.5 m2. Cena 490.000 zł brutto. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.
9. REZERWACJA LM9 – Parter - składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 71 m2. Przynależny ogródek o powierzchni 260 m2.
10. LM10 – Parter - składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 71 m2. Cena 540.000 zł brutto. Przynależny ogródek o powierzchni 197 m2.
11. REZERWACJA LM11 – Piętro – składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 66.3 m2, Cena 470.000 zł brutto. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.
12. REZERWACJA LM12 – Piętro – składa się z korytarza, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, sypialni, łazienki, garderoby oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 66.3 m2, Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.
13. REZERWACJA LM13 – Parter – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 70.7 m2. Przynależny ogródek o powierzchni 145 m2.
14. REZERWACJA LM14 – Parter – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz przynależnego ogródka. Powierzchnia mieszkania to 70.7 m2. Przynależny ogródek o powierzchni 160 m2.
15. REZERWACJA LM15 – Piętro – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 69.5 m2. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.
16. REZERWACJA LM16 – Piętro – składa się z korytarza, garderoby, łazienki, aneksu kuchennego, salonu, dwóch pokoi, sypialni oraz tarasu. Powierzchnia mieszkania to 69.5 m2. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej adaptacji.

Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości – zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Udzielę Ci odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości i będziemy mogli umówić się na prezentację.

W House Of Cards całkowicie bezpłatnie pomożemy Ci sprawdzić zdolność kredytową i pozyskać najlepszą formę finansowania Twojej przyszłej nieruchomości. Wynegocjujemy dla Ciebie korzystne warunki, wypełnimy wszelkie niezbędne dokumenty i dopilnujemy, aby na czas znalazły się w banku.

Nasz doradca jest na bieżąco ze stanem budowy inwestycji i jest doskonale zorientowany w szczegółach dotyczących procesu budowlanego.
Powierzając nam obsługę finansową skracamy do minimum ścieżkę obiegu dokumentów.

Mateusz Pielech
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
T:570 530 110 E: m.pielech@hocestates.com

House of Cards Estates
Świętej Gertrudy 24, 31-048 Kraków
www.g-gk.com


Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

 • Cena za m2: 7 605,63 PLN
 • Liczba pokoi: 4
 • Piętro: 0
 • Liczba pięter: 1
 • Rok budowy: 2020
 • Rodzaj budynku: Dom wielolokalowy
 • Stan budynku: Stan deweloperski
 • Materiał: Ceramika
 • Siła: tak
 • Domofon: tak
 • Teren ogrodzony: tak
 • Stan nieruchomości: Stan deweloperski
 • Typ okien: Drewniane (nowy typ), Połaciowe
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Internet: tak
 • Typ kuchni: Aneks
 • Garderoba: tak
 • Ogród: tak
 • Garaż: tak
 • Cena za parking naziemny (miejsce): 15 000,00 PLN
540 000,00 PLN
0,00 PLN
25 lat
0,00 PLN
540 000,00 PLN
Potrzebujesz funduszy?

Rozważasz wzięcie kredytu?

Nie wiesz czy możesz pozwolić sobie na zaciągnięcie i spłacanie kredytu? Skorzystaj z naszego kalkulatora i przekonaj się już teraz.

Ważne...

Pamiętaj, że...

Wyliczone raty są jedynie przykładowe i mogą się różnić w zależności od banku udzielającego kredyt. W celu weryfikacji, mogą Państwo skorzystać z kalkulatorów rat kredytowych, znajdujących się bezpośrednio na stronach banków.

Kredyt
Gdzie leży nieruchomość?

Lokalizacja oferty

Masz pytanie dotyczące oferty?

Kontakt z opiekunem

* - pola wymagane
Komunikat
Możesz też sprawdzić...

Podobne oferty

Mieszkanie na sprzedaż o pow. 71,00 m2 - Kalkulator opłat
Wybierz typ nieruchomości: *
PLN
9 999,00 PLN
9 999,00 PLN
9 999,00 PLN
0,00 PLN
0,00 PLN
9 999,00 PLN
9 999,00 PLN
999 999,00 PLN

UWAGA: Do powyższej kwoty należy doliczyć opłatę za wypisy z aktu notarialnego, która jest opłatą zmienną i może wynosić maksymalnie do 350 zł.

* - pola wymagane
Mieszkanie na sprzedaż o pow. 71,00 m2 - Poleć znajomemu
Podaj niezbędne dane:
* - pola wymagane
Komunikat
Komunikat

Dodawanie ofert do schowka wymaga zalogowania do Konta Klienta. Jeżeli nie posiadasz jeszcze darmowego konta, skorzystaj z Formularza rejestracji - w przeciwnym wypadku: Zaloguj się.

Chcesz zgłosić ofertę?

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam! Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy możesz spodziewać się szybkiej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Co w przypadku, kiedy nie znajdziesz ogłoszenia zbliżonego do Twojej oferty? Możesz dać nam znać mimo wszystko, jeśli to atrakcyjna propozycja z pewnością znajdziemy dla niej miejsce w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenia
Dysponujesz nieruchomością?

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Szybki kontakt umożliwi nam szybszą publikację Twojej oferty w naszym serwisie! Pamiętaj, że publikując oferty w naszym serwisie zyskujesz nie tylko szerokie grono potencjalnych zainteresowanych (prowadzimy działalność na terenie całego kraju), ale również profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci sprzedać lub wynająć nieruchomość szybko i sprawnie.

Zgłoś swoją ofertę
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Chcesz być informowany o nowych ofertach w naszym serwisie? Spersonalizuj ustawienia, a otrzymasz jedynie powiadomienia o tych ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Zapisz się do newslettera
Kurpiel Nieruchomości
House of Cards Apartments
Kurpiel Finanse
Karta Bezpieczeństwa COVID-19
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Nieruchomości Oddział Kraków
ul. św. Gertrudy 24, 31-048 Kraków
Tel. +48 12 430 30 30

Kontakt
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu