by Kurpiel Nieruchomości
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Kariera

Rekrutacja
Oddział Kraków, oddział Rzeszów, oddział Przemyśl, oddział Jarosław

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: specjalista ds. nieruchomości.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, możesz aplikować poprzez wysłanie maila z załączonym CV na adres: rekrutacja@g-gk.com.
Dokładne informacje o tym, czego możecie się spodziewać w G&K Group znajdziecie poniżej.

 

 

Grupa G&K to nowoczesna firma umożliwiająca swoim pracownikom rozwój osobisty i zawodowy na przestrzeni różnych dziedzin, wyznając tym samym zasadę braku „sufitów finansowych”. Każdy członek zespołu charakteryzuje się profesjonalizmem i pracowitością, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klienta. Mamy świadomość, że “Grupa G&K“ byłaby jedynie nazwą, gdyby nie drużyna fantastycznych specjalistów, doradców, brokerów i menadżerów. Naszym celem jest umożliwienie im wykorzystania swojego pełnego potencjału, m.in. poprzez stwarzanie komfortowych warunków pracy, organizację szkoleń, przyjazną atmosferę i wsparcie.

To, jak postrzegani jesteśmy w biznesie zależy od ludzi, którzy codziennie są wizytówką G&K – podobnie jak jakość oferowanych usług i dynamika rozwoju firmy. Nigdy nie zapominamy, że prężny rozwój, który chwalą sobie nasi partnerzy biznesowi, zależy bezpośrednio od naszych pracowników. Z tego też względu, poświęcamy wiele wysiłku, aby zapewnić naszej kadrze jak najlepsze warunki pracy oraz poczucie spełnienia zawodowego, wraz z którymi rośnie jakość obsługi i poziom zadowolenia klienta.
Każdego dnia budujemy nasz biznes przykładając ogromną wagę do najmniejszych szczegółów, bo to właśnie detale powodują, że coś staje się wyjątkowe. Jest to wynik nabywanego na przestrzeni lat cennego doświadczenia, dzięki któremu uświadomiliśmy sobie również kilka innych bardzo istotnych kwestii.

Sposób na sukces

Bez współpracy nie byłoby możliwe efektywne doradztwo. Bez zdrowej i sympatycznej atmosfery nie byłoby współpracy. Z kolei bez współpracy i klientów nie byłoby nas.

G&K Group

Skuteczna współpraca to także otwartość na pomoc innym współpracownikom. W G&K Group premiujemy dzielenie się „dobrymi praktykami”, a wiedza bardziej doświadczonych kolegów stanowi nieocenioną pomoc w rozwoju firmy.

Chęć rozwoju osobistego

Ciągłe dążenie do rozwoju osobistego to główna cecha ludzi, z którymi chcielibyśmy pracować. Bez tego ani rusz! Droga rozwoju doradcy w G&K Group to zaplanowany proces, opierający się na szkoleniach, warsztatach i coachingach. Bez „otwartej głowy”, chęci rozwoju oraz umiejętności krytycznego spojrzenia na własną osobę nie odnajdziesz się w naszej firmie.

Wyznajemy zasadę, iż każdy jest kowalem własnego losu, dlatego też najlepiej w naszej organizacji odnajdą się osoby, które najzwyczajniej lubią to, co robią – te, którym praca daje radość. Jej charakter wymaga własnej inicjatywy oraz przedsiębiorczości, dzięki czemu każdy z nas buduje swoją własną markę w ramach wspierającej i doceniającej zaangażowanie organizacji – swoistego inkubatora.
W G&K pracujesz dla siebie – Twój los jest w Twoich rękach. My jedynie sugerujemy Ci najlepsze ścieżki, zapewniamy narzędzia i doświadczenie, a wsparciem „usuwamy kamienie z Twojej drogi”.

Zasady są maksymalnie transparentne dla wszystkich współpracowników. Zależy nam, aby to, co robimy, miało długofalowy sens. Uznajemy, że kręgosłup moralny musi towarzyszyć nam wszystkim w codziennej pracy. Po prostu.

Profesjonalizm

Kładziemy duży nacisk na wiedzę. Każdy członek zespołu bierze udział w bogatym programie coachingowym oraz szkoleniach okolicznościowych, wynikających ze zmian rynkowych. W naszej firmie nie płacisz za wiedzę – każdy jest swoistą inwestycją, a naszym celem jest wykształcić specjalistę. W zamian oczekujemy jedynie zaangażowania, dzięki czemu Twój sukces osobisty będzie również naszym sukcesem w biznesie.

Możliwość samorealizacji

Jesteśmy nakierowani na kreatywność. Podstawą jest tu zachowanie „otwartego umysłu”. Wszelkiego rodzaju innowacje, pomysły, czy inicjatywy przyjmowane są z entuzjazmem oraz pełnym wsparciem, zarówno finansowym, jak i merytorycznym. Na naszym koncie znajduje się już kilka projektów zrealizowanych z funduszów G&K Group, których autorami są nasi współpracownicy.

Technologia

Do Twojej dyspozycji oddajemy wszystkie narzędzia, bazy danych, klientów oraz analizy, jakie poczyniliśmy. W naszej firmie korzystasz z nowoczesnych urządzeń i rozwiązań technologicznych, a na indywidualny użytek otrzymasz nie tylko telefon, ale i laptopa. W wybranych przypadkach zakupujemy również dodatkowy sprzęt niezbędny do pracy danego agenta.

Zarobki

W G&K Group występuje jasny i kierowany ambicją system kariery, którego fundamentem jest ścieżka rozwoju. Stawiamy na ludzi kreatywnych, pracowitych i ambitnych – to właśnie oni osiągają najbardziej wymierne rezultaty finansowe. Z czego to wynika? Wspominaliśmy, że nie posiadamy żadnego „ sufitu finansowego”. System wynagrodzeń jest zbudowany tak, aby wynagradzać coraz to lepsze rezultaty. Każdego miesiąca wraz z coraz lepszymi wynikami Twoje wynagrodzenie rośnie. Kwoty rzędu kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie są w zasięgu każdego członka naszego zespołu. Nie mamy żadnych widełek, ani zakresów płac – sam jesteś Panem swojego losu, sam decydujesz o tym, gdzie chcesz dotrzeć w przyszłości. Dodatkową możliwością jest obejmowanie coraz to wyższych stanowisk w strukturach firmy, które wiążą się z dodatkowymi obowiązkami, ale zapewniają też dodatkowe wynagrodzenia.

Ludzie

G&K tworzą osoby, które chcą być Panami swojego życia. Są to ludzie ambitni, którzy chcą mieć czas do własnej dyspozycji, bo wiedzą, że wykorzystają go w maksymalnie optymalny sposób. To właśnie tacy ludzie tworzą niesamowitą atmosferę w firmie i budują wartościowe relacje, które często wzmacniamy podczas wspólnych eventów oraz spotkań poza pracą. Nie żyjemy po to, by pracować – pracujemy, aby dobrze żyć. W przypadku takiego podejścia, praca staje się przyjemnym elementem codziennego życia.
Nie zapraszamy do współpracy każdego - nasze podejście do biznesu przyciąga osoby z ciekawym i pozytywnym podejściem do świata, przyjmujących nowości z szeroko otwartymi ramionami.

Aplikować do G&K możesz w centrali firmy, siedzibach naszych oddziałów lub poprzez wysłanie maila na adres rekrutacja@g-gk.com wraz z CV, listem motywacyjnym oraz informacją, które stanowisko w naszej grupie Cię interesuje. Aktualne wolne stanowiska możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce Kariera. Jeżeli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cie interesuję, wyślij nam maila z informacją o swoich oczekiwaniach, a na pewno rozpatrzymy właściwe dla Ciebie miejsce w naszej firmie. Każda aplikacja analizowana jest przez dział HR.

Chcesz zgłosić ofertę?

Sprawdź czego szukamy!

Chcesz zgłosić swoją ofertę i opublikować ją w naszym serwisie? Nie masz pewności, czy jest popyt na oferty podobne do Twojej? Zobacz jakich ofert aktualnie poszukujemy i przekonaj się sam! Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy możesz spodziewać się szybkiej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Co w przypadku, kiedy nie znajdziesz ogłoszenia zbliżonego do Twojej oferty? Możesz dać nam znać mimo wszystko, jeśli to atrakcyjna propozycja z pewnością znajdziemy dla niej miejsce w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenia
Dysponujesz nieruchomością?

Zgłoś swoją ofertę!

Dysponujesz nieruchomością, którą planujesz sprzedać lub wynająć? Daj nam znać wypełniając zamieszczony tu formularz kontaktowy, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Szybki kontakt umożliwi nam szybszą publikację Twojej oferty w naszym serwisie! Pamiętaj, że publikując oferty w naszym serwisie zyskujesz nie tylko szerokie grono potencjalnych zainteresowanych (prowadzimy działalność na terenie całego kraju), ale również profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci sprzedać lub wynająć nieruchomość szybko i sprawnie.

Zgłoś swoją ofertę
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Chcesz być informowany o nowych ofertach w naszym serwisie? Spersonalizuj ustawienia, a otrzymasz jedynie powiadomienia o tych ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Zapisz się do newslettera
Kurpiel Nieruchomości
House of Cards Apartments
Kurpiel Finanse
Karta Bezpieczeństwa COVID-19
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Nieruchomości Oddział Kraków
ul. św. Gertrudy 24, 31-048 Kraków
Tel. +48 12 430 30 30

Kontakt
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu